İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Ekonomi
 3. İntoko Borç Para Nedir? Nasıl Alınır?
Trendlerdeki Yazı

İntoko Borç Para Nedir? Nasıl Alınır?

İntoko Borç Para Nedir,Nasıl Alınır

İntoko borç para nedir? İntoko borç para ilanları nereden ve nasıl bulunur? 2021 yılında acil nakit ihtiyaçları için ne yapmalısınız?

Bu yazı da acil para bulmak isteyen kişilerin internette en çok başvurduğu intoko borç para sitesinden bahsedeceğiz.İnsanlar,kredi notunun düşük olması,faiz oranlarının çok yüksek olması gibi sebeplerden dolayı artık bankaları pek tercih etmemektedir.Bu tür durumlar da borç para arayışını, genelde banka dışında borç para veren yerler karşılamakta.Piyasa da senetle borç para veren yerler,telefon hattına kredi gibi yerler olsa da,son zamanların en popüler para bulma sitesi intoko daha uygun olabiliyor.Peki nedir bu intoko borç para gelin hep birlikte inceleyelim.

İntoko Borç Para Nasıl Alınır?

Günümüzde bankalar artık kredi çıkarma konusunda son derece katı davranmakta ve yalnızca istemiş oldukları şartları karşılayan kişilere hizmet vermektedir. Bu durum,onlarca kişiyi bankaların hizmet alanı dışında bırakmaktadır. Çıkmaza girilen bu tür durumlar da yardıma koşan yerlerden biri de borç para ilanları oluyor.

Site size direkt olarak para vermiyor ancak neden ihtiyacınızın olduğu,size kaç para gerektiği gibi bilgileri borç para veren kişiler ile paylaşmanıza olanak sağlıyor.Site üzerinden borç para ilanı oluşturarak  ihtiyacınız olan;

 • Miktarı
 • Ödeme şeklinizi
 • Vade Sayısını

belirterek borç para veren kişilerin size dönüş yapmasını bekliyorsunuz.Bu yöntem sayesinde,internet ortamında bilgilerinin gizli tutulduğu senetle para veren kişiler,faizsiz borç para veren kişilerin sizlere ulaşmasını sağlayabiliyorsunuz.

İntoko’nun en güzel yanı ise,site de yardım yapan hayırseverler de bulunuyor.İhtiyacınız olan parayı size sıfır faiz ile verebilecek onlarca kişi mevcut.Bu tür insanlar borç para veriyorum , kredi çıkartılır gibi ilanlar açarak ihtiyacı olan kişilere yardım edebiliyor. İntoko sayesinde direk olarak kredi veren kişilere mesaj atarak da ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler !

Site de yardım etmek isteyen yardımsever kişilerin olduğu kadar da dolandırıcı kişiler mevcut.Bu yüzden,

 • ön ödeme
 • kapora 
 • kimlik bilgileri

asla kimse ile paylaşmayın.Mümkün olduğunda sizinle aynı şehir de olan kişiler ile irtibata geçmeye çalışın.İnstagram gibi yerler de para verdiğini iddia eden kişilerden uzak durun.

Bu yazımız da sizlere borç para arayan kişilerin en sık tercih ettiği intoko borç para nedir anlatmaya çalıştık.

Eğer acil krediye ihtiyacınız varsa, En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar yazısını inceleyerek hızlı bir şekilde kredi ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (7)

 1. admin_avatar

  Çok acil 20 bin nakit ihtiyacım var. Öğretmenim maaşımdan ödeyebilirim. Lütfen geri dönüş yapar mısınız.

 2. admin_avatar

  Çok acil 30000 tl ihtiyacım var yardımcı olacak varmı

 3. admin_avatar

  Acil 4000 TL ye ihtiyacım var yardımcı olun lütfen

 4. admin_avatar
  4 ay önce

  Acil paraya ihtiyacım var, hemde çok acil

 5. admin_avatar

  BANA ACİL 170 BİN LAZIM AYLIK 1500 TL ÖDERİM TŞKLER

 6. admin_avatar

  Merhaba.. çok acil 20 bin tl ye ihtiyaçım var haziranın 10 un da ödeyeceğim 4 ay faizli de olur abartmayacak kadar şuan zor durumdayım lütfen yardımcı olursanız sevinirim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir